Latvijas Stādu parāde pārcelta uz 2021. gadu

 

XVII Latvijas Stādu parādes rīkotāji – Stādu un kūdras inovāciju fonds, sadarbībā ar Stādu audzētāju biedrību un Siguldas novada pašvaldību lēmuši šī gada 1.-2. maija Latvijas Stādu parādi pārcelt uz 2021. gada 30. aprīli un 1. maiju. Latvijas Stādu parāde ir pavasara svētki visiem stādu audzētājiem, dārzu mīļiem, ainavu arhitektiem, tūristiem, profesionāliem dārzniekiem un amatieriem no Latvijas un Skandināvijas valstīm. Sekojot līdzi notikumiem saistībā ar koronavīrusa pandēmijas COVID-19 izplatības draudiem un izsludināto ārkārtas situāciju valstī, kā arī ņemot vērā visus riska faktorus un neskaidrību par to turpmāku attīstību, konsultējoties ar pasākuma dalībniekiem, tika pieņemts lēmums svētkus pārcelt, ievērtējot gan mūsu dalībnieku, gan apmeklētāju drošību.

uzmanibuobszar-roboczy-11.png

Stādu parādē piedalās stādu audzētāji tikai no Latvijas, popularizējot un izceļot nacionālo stādu audzēšanas nozari un godinot tajā strādājošos. Tāpat pasākumu vienmēr papildina Latvijas amatnieki un mājražotāji, dārza preces un tehnika. Tāpēc, ņemot vērā to, ka lielākā stādu gadatirgus Baltijas reģionā pārcelšana negatīvi ietekmēs nozares pārstāvjus, aicinām izmantot iespēju iegādāties vēlamos stādus attālināti, tādējādi atbalstot stādu audzēšanas nozari.

Vairāk informācijas par SAB biedriem var skatīt biedru sadaļā.

Tāpat šobrīd plānojam, ka šī gada Rudens Stādu parāde notiks pēc plānotā grafika – Siguldas Svētku laukumā, 19. septembrī no plkst. 9:00-18:00.

Sargiet sevi un apkārtējos!

Informācijai: Sabīna Alta Latvijas Stādu parādes projekta vadītāja +371 29182962 sabina@staduparade.lv www.staduparade.lv